512

چه کالاهایی از لیست سیسمونی را از مارک Avent میتوانیم خرید کنیم

سوای از اینکه ما سایت اونت ایران بزرگترین ارائه دهنده تخصصی محصولات سیسمونی philips avent هستیم اما بدون جانب داری از این برند باید بگوئیم که به گواه رضایت مصرف کنندگان و بنا بر نظر کارشناسان متخصص حوزه لوازم نوزادی ، اونت یکی از برترین و محبوبترین تولیدکنندگان محصولات کودک در سطح جهان است و شما میتوانید خیلی از آیتم های سیسمونی نوزاد خود را با بهترین کیفیت از این برند محبوب تهیه کنید با ما همراه باشید تا در ادامه به آنها اشاره کنیم .

پستانک

 یکی از مهمترین تولیدات philips avent بخش پستانک های این شرکت است که به عقیده خیلی ها در این زمینه شماره 1 دنیا هست . پستونک های اونت بسیار معروف و در سراسر دنیا مورد استفاده میلیون ها کودک هستند چون مورد پذیرش یا همان قبول قریب به اتفاق نوزادان قرار گرفته اند و با آن بچه ها آرامش پیدا کرده اند . کیفیت ساخت ، ظرافت های طراحی و رنگهای زیبایش هم که زبانزد است . 

از نظر سایز از نوزادی تا بالاتر از 18 ماهگی کودک را پوشش می دهند و اگر نوزاد پستانک فیلیپس را استفاده کند دیگر بعید است مارک دیگری را قبول کند . یا اگر مارکهای دیگر را نپذیرفته خیلی محتمل است که اونت را قبول کند .

پس چنانچه این کالا در لیست سیسمونی فرزند شما قرار دارد میتوانید روی اونت برای آن با خیال راحت از کیفیتی در بالاترین سطح حساب باز کنید

پستانک های فیلیپس اونت در مدل های زیر تولید می شوند(البته در حال مشاهده هستیم که ظاهرا" مدلهای کلاسیک و جریان آزاد دیگر قرار نیست تولید شوند و جای خود را به الترا سافت و الترا ایر داده اند )

 • مینی

 • کلاسیک 

 • جریان آزاد

 • تمام سیلیکونی

 • التراسافت

 • التراایر

قیمت پستونک فیلیپس

 شیشه شیر

این روزها در خرید سیسمونی یکی مهمترین وسایل شیشه شیر نوزاد هست که مادر و پدر سعی می کنند بهترینش را برای فرزند تازه متولد شده شان انتخاب کنند . خوب در اینجا هم philips avent را می توان جز 3 برند محبوب جهان برشمرد که کودکان بسیاری در سراسر دنیا هر روز از شیشه شیر هایش لذت استفاده را می برند .

بخصوص مدل نچرال اونت بسیار محبوب و پرفروش در سیسمونی فروشی ها است چه آنلاین چه حضوری . نچرال بخاطر داشتن سرشیشه ای شبیه سینه مادر بسیار مورد پسند نوزادان است و امروزه خیلی از شرکت ها بدلیل استقبال بسیار بالا از این محصول اونت نمونه مشابهی را در سبد تولیدات خود قرار داده اند . 

شیشه شیر اونت در حال حاضر با عنوان های زیر در بازار سیسمونی دنیا ارائه می شود . آنتی کولیک جدیدترین مدل است که ارتقاء یافته کلاسیک پلاس شمرده می شود و همانطور که از عنوانش پیداست دارای خاصیت ضد نفخ و کولیک موثری هست . البته اگر شما تغذیه طبیعی ترکیبی از سینه و شیشه شیر را برای نوزادتان مد نظر داشته باشید باید در خرید سیسمونی نوع نچرال را برگزینید . 

 • نچرال

 • آنتی کولیک

 • کلاسیک پلاس

خرید سیسمونی

 پمپ شیردوش برای مادر

برخی مادرانی که تازه فرزند دار شده اند و قصد دادن شیر خود به فرزند را دارند به دلایل مختلفی نیاز به شیر دوش پیدا می کنند مثل شاغل بودن . خوب در اینجا سودمندی پمپ شیردوش بخوبی رخ نمائی می کند . اونت یکی از بهترین سازندگان این محصول در سطح جهان هست . بطوریکه شیر دوش های برقی و دستی این شرکت چندین سال است در زمره برترینهای دنیا قرار دارد و توانسته رضایت خاطر خیلی از بانوان را فراهم آورد . اگر شما هم به این وسیله نیاز داشتید میتوانید روی این برند حساب ویژه ای باز کنید که ترکیبی از کیفیت و زیبایی را برایتان در هم آمیخته است . البته شیردوش ازآن دست کالاهای سیسمونی است که باید پس از متولد شدن نوزاد به فکر آن بود . اگر بین مدل دستی یا برقی اش نیز دو دل هستید میتوانید توضیحات کامل هر دو محصول را در صفحه هایشان در سایت اونت ایران بخوانید و با هم مقایسه کنید ببینید کدامیک با توجه به قیمت نیازهایتان را برآورده می سازند . با اینکه مدل دستی قیمتی کمتر از نصف مدل برقی دارد اما بخاطر راحتی استفاده در میان مشتریان محبوب تر است و فروش بیشتری دارد .

 • شیردوش برقی ( یک قلو و دوقلو)

 • شیر دوش دستی

شیر دهی به نوزاد

دستگاه استریل وسایل کودک

یکی از وسایلی که چند سال اخیر پای خود را به خرید سیسمونی نوزاد باز کرده است همین دستگاه های استریل کننده شیشه شیر ، پستانک ، قطعات شیر دوش و ... است . با داشتن این دستگاه ها دیگر نیاز به استفاده از روش قدیمی جوشاندن در آبجوش نیست و کار مهم پاک کردن به شیوه ای اصولی تر و دقیق تر انجام می شود . امروزه تجهیزات استریل مختص سیسمونی چند دسته هستند یکی مدلهای برقی با گنجایش بالا البته برای مصارف خانگی دیگری آنهایی که برای این کار از دستگاه مایکروویو موجود در آشپزخانه شما کمک می گیرند و دست آخر کیسه های استریل کننده که خیلی راحت و قابل جابجایی هستند البته چند بار مصرف . 

فیلیپس اونت برای شما چندین مدل استریلایزر تولید کرده است تا متناسب با بودجه و نیاز خود یکی را برگزینید . در همه اینها نیز همان زیبایی محصول و کیفیت بالا بمانند دیگر محصولات avent رعایت شده است . 

شما از منوی شیشه شیر سایت اونت ایران بخش لوازم میتوانید محصولات این بخش را مشاهده فرمائید .

 • کیسه استریل کننده

 • ظرف استریل مایکروویوی

 • استریل 2 در 1

 • استریل 3 در 1 

 • استریل 4 در 1

 • استریل ادونسد

 • استریل  خشک کن دار

سایت کودک

گرم کن شیشه شیر

اگر یک لیست سیسمونی پر و پیمان و کامل برای خرید داشته باشید باید در آن اثری از یک گرمکن شیشه هم باشد . ابزار امروزی که پروسه سنتی گرم کردن شیر کودک و به دمای مناسب رساندن آنرا را مدرن کرده و براحتی انجام می دهد . یک جورایی مثل استریلایزر این یکی هم برای زندگی امروزی طراحی شده تا سرعت ، سهولت و دقت را در هم آمیزد همان چیزی که کالاهای امروزی برای آن طراحی میشوند تا ما هر چه بیشتر وقت برای کارهای شاید مهمترمان داشته باشیم .

 

مجموعه / پک / ست

مقصود از هر 3 واژه یکی هست و اشاره به بسته های چندتایی شیشه شیر داریم که با وسایل دیگری نیز میتوانند همراه باشند مثلا" با پستانک با فرچه برس شستشو و دیگر وسایل که اینها گزینه خیلی جذابی برای خرید سیسمونی هستند چون شما با یک خرید صاحب چند وسیله برای لیست سیسمونی کودک خود با قیمتی مناسب می شوید . philips avent تعداد متنوعی از این پک ها تولید کرده است که بخش خیلی کمی از آن در ایران دسترس است و بیشتر همان مدل 4شیشه شیر که با یک برس و یک شیشه شور هست در کشور ما شناخته شده است ولی در اروپا آمریکا بسته های چندعددی خیلی متنوعی از سوی اونت به بازار سیسمونی آن کشورها ارائه شده و در دسترس خریداران است که شامل شیشه شیر ، پستانک ، سر شیشه های متنوع حتی دستگاه استریل یا گرمکن نیز می شود . 

محصولات اونت

 خشک کن و برس شیشه

همانطور که مطلع هستید برای کودکان بسیاری که تغذیه با  شیشه شیر دارند مادر پس از هر وعده مسئولیت تمیز کردن شیشه شیر را برعهده دارد که این امر تکراری میتواند با کمک گرفتن از ابزارهایی که امروزه میتوانیم در خرید سیسمونی آنها را داشته باشیم و از مزایای شان کمک بگیریم ، پرسرعت تر و راحتتر میگردد . فرچه شیشه شور که قیمت چندانی هم ندارد خیلی به تمیز کردن شیشه نوزاد کمک خواهد کرد بخصوص در تمیزی انتهای محصول که سخت ترین بخش شیشه شیر برای تمیز کردن است بهینه گردیده و نیز نوک سر شیشه که آنجا نیز نیاز به ابزاری مختص به خود را دارد که انتهای فرچه اونت بدین منظور شکل یافته است

اونت یکی از بهترین آبچکان یا همان خشک کن شیشه شیر را نیز تولید و به بازار ارائه کرده است (تصویرش را مشاهده میکنید در بالا) که طراحی خیلی مدرن و جالبی دارد . شاید مادران ایرانی خشک کن را وسیله لاکچری یا غیرلازم در خرید سیسمونی بدانند اما این ابزار در دیگر کشورها خیلی مورد استقبال است و در اکثر سیسمونی ها یافت می شود چون باعث نظم دهی به وسایل کودک می شود .

نکته ای که مورد توجه است این است که در صورتی که شما از محصولات avent استفاده می کنید مثلا برای پستانک یا  شیشه نوزاد پس بهتر است وسایل جانبی همچون فرچه شستشو یا خشک کن را هم از همان مارک تهیه کنید چراکه شرکت سازنده در درجه اول این محصولات را برای کالاهای خود طراحی و بهینه سازی کرده است تا بیشترین بازدهی و هماهنگی را با هم داشته باشد . 

 • خشک کن بصورت آبچکان یا دستگاه استریلازیسیون خشک کن دار

 • فرچه برس شیشه شوی در 3 رنگ

 

پیجر و دوربین اتاق کودک

این روزها در خرید سیسمونی با وسایل جدید و کاربردی مواجه هستیم که با پیشرفت علم و تکنولوژی بشر بصورت مداوم وارد جنبه های مختلف زندگی ما می شوند . بازار سیسمونی هم از این قاعده مستثنی نیست . البته مانیتور صوتی و تصویری خیلی جدید نیستند ولی وسایلی هم نیستند که مثلا" سی چهل سال پیش در میان وسایل کودکانه فکرش را هم می کردیم . اگر شما منزل بزرگی دارید و احتیاج به مراقبت مداوم با فاصله را از فرزندتان دارید در میان محصولات avent میتوانید چندین مدل دوربین و پیجر خوب با ویژگی های متنوع را بیابید که همگی با کیفیت ساخت بسیار خوبی برای شما آماده شده اند . اخیرا" اینترنت نیز به این دستگاه ها اضافه شده تا کارآیی های بیشتر و متنوع تری را در آنها شاهد باشیم . در این بخش 2 دسته بندی کلی برای انتخاب داریم مانیتور صوتی و مانیتور تصویری البته منظور از مانیتور اینجا وسیله مراقبت کننده است و این دو دستگاه بیشتر با نام های پیجر کودک و دوربین نوزاد شناخته می شوند . 

2 دسته بندی کلی

 • پیجر صوتی

 • دوربین اتاق نوزاد

اتاق کودک

غذاساز

همه ما از دیرباز شرکت فیلیپس را با ساخت غذاسازهای خانگی باکیفیت و کاربردی می شناسیم . این شرکت حالا این تجربه خود را برای ساخت مدلی که بیشتر برای غذای کودکان کاربرد داشته باشد بکار برده است . مزیت اصلی غذا ساز philips avent این است که بخار پز می کند یعنی شما با مواد سالمی که در خانه در اختیاز دارید نظیر میوه ها ، سبزیجات یا پروتئینی ها و ... ابتدا به سالم ترین شیوه یعنی با بخار میپزید سپس مخلوط کرده و آماد سرو می کنید . یعنی پخت و آماده سازی هر دو انجام میشود و احتیاج به وسیله دیگری ندارید . از مواد خام نظیر میوه ، سبزیجات و حتی پروتئینی ها غذاهایی بسیار سالم برای کوچولو تدارک خواهید داد . اگر لیست خرید سیسمونی مدرن و لاکچری برای کوچولویتان در نظر دارید باید حضور این وسیله هم در آن به چشم بخورد . 

 • غذاساز بخارپز 2 در 1 : بخار پز ، میکسر 

 • غذاساز بخارپز 4 در 1 : بخار پز ، میکسر ، یخ زدا ، گرمکن

غذای کمکی

سر شیشه شیر

ابتدای مقاله در خصوص یکی از مهترین محصولات avent یعنی شیشه شیر که می توانید با خیال راحت از فیلیپس تهیه اش کنید و مطمئن باشید که یکی از بهترین شیشه شیر های نوزاد موجود در دنیا را برای خرید سیسمونی فرزند خود گرفته اید سخن گفتیم . درست است که سر شیشه هم جزئی از شیشه نوزاد است اما این قسمت آنقدر مهم بود که بصورت جداگانه هم آنرا ذکر کردیم بطوریکه در فروشگاه اینترنتی اونت ایران هم سر شیشه بخشی جدا برای خود دارد چون سایزبندی مختلفی دارد برای ماه های مختلف و دو نوع اصلی هم دارد یکی همان پهن گلبرگی که برای شیشه شیرهای نچرال است و دیگری هم کلاسیک پلاس که برای شیشه شیر اونت آنتی کولیک ضدنفخ (سوپاپ دار یا بدون سوپاپ) استفاده می شود .